دسته بندی
كلاغ سفيد

از قدیم گفته‌اند که باید جدید باشیم، نو بشویم و به قول امروزی‌ها Up to date‌؛ اما همیشه هم این‌طور نیست. مثل بعضی درس‌ها که جزوه‌های قدیمی استاد که قدمتش به روزهای آغازین تدریس وی می‌رسد، معتبرترند و بهتر جواب می‌دهند. همین است که…
خبر رسیده سارقان عتیقه! اقدام به سرقت جزوه‌ی یکی از اساتید دانشگاه کرده‌اند که در درب خروجی دانشگاه دستگیر شدند. این جزوه که بیشتر به نسخه‌های خطی عهد ایلخانان شباهت دارد سال‌هاست که توسط استاد مربوطه تدریس می‌شود. این استاد با شنیدن خبر دستگیری سارقان بسیار ابراز خشنودی نموده و اظهار کرد که تا به حال پیشنهادات زیادی از موزه‌های معتبر جهان برای خریدن این جزوه دریافت کرده اما همه‌ی آن‌ها را رد نموده است. ایشان برای مثال به پیشنهاد موزه‌ی لوور اشاره نمود که حاضر شده است جزوه را با تابلوی بسیار معروف “مونالیزا” تعویض نماید. لذا وی با رد این پیشنهاد اظهار نموده که چگونه می‌تواند این گنجینه‌ی علم را با نقاشی یک زن بد حجاب! عوض کند؟!
—————
حیف نیست تعداد اردوهایی که دانشگاه می‌گذارد این قدر کم باشد؟ استقبال دانشجویان هم که کم نیست. حالا برای ترغیب امور فرهنگی دانشگاه به برگزاری اردوهای بیشتر هم که شده نشریه‌ی سیاه و سفید اقدام به برگزاری اردوهای زیر می کند!
اردوی شماره‌ی ۱
به مقصد لس آنجلس شامل بازدید از سواحل کالیفرنیای جنوبی، دیدار با عباس قادری و فرامرز اصلانی، بازدید از دفتر فرماندار کالیفرنیا و همچنین شخص آرنولد.
قیمت: ۴۵ میلیون تومان
اردوی شماره‌ی ۲
به مقصد کره‌ی ماه شامل بازدید از بقایای ایستگاه فضایی میر، تاسیسات ناسا، ماهواره‌ی امید، و اقامت یک شبه در کره‌ی ماه.
قیمت: یک میلیارد و صد و چهل میلیون دلار
علاقه‌مندان جهت شرکت در این اردوها به سرعت به دفتر نشریه مراجعه فرمایند.
——————-
زمستان گذشته که مجبور شدم تا موقع حرکت آخرین سرویس در دانشگاه بمانم، با یکعدد روباه مواجه شدم که برای خودش پرسه می‌زد و لبخندی ملیح بر لبانش بود که مو بر تن آدمی سیخ می‌نمود! با خود گفتم بیچاره خوابگاهی‌های بوستان و گلستان که این شب‌ها زوزه‌ی گرگ و غرش خرس می‌شوند! در راستای همین مسئله…
در آخرین روزهای اسفندماه گذشته، سردبیر نشریه‌ی سیاه و سفید که در حال گشت‌زنی در بیابان رحمتیه (احتمالا برای یافتن سوژه) بوده با شغالی مواجه شده که نتوانسته است فرار کند و به دام این حیوان گرسنه افتاده است. هیچ‌کس به فریادهای کمک خواهی شخص یاد شده توجهی نکرده و شغال مذکور به مدت ده دقیقه مکررا وی را می‌درید.
این شخص پس از رهایی از چنگال شغال به بیمارستان منتقل شد که به گزارش پزشکان تا ۴۰ درصد خورده شده بود. حراست دانشگاه پس از جست‌و‌جوی بسیار سرانجام جسد شغال را پیدا نمود. علت مرگ شغال، مسمویت غذایی ناشی از مصرف گوشت سردبیر نشریه تشخیص داده شده است.
یکی از دشمنان سیاه و سفید که نخواست نامش فاش شود در واکنش به این حادثه گفت:
“ببینید چه کوفتی بوده که شغال را هلاک کرده است!!”
————-

اکانتی شدن اینترنت سایت، یک کار درست و حسابی و واقعا مفید بود که جای تقدیر دارد. حالا با خیال راحت‌تر به سایت می‌روی و کمتر انتظار می‌کشی تا یک سیستم خالی شود. محدودیت در دانلود هم که کاملا درست اعمال شد تا دست بعضی از دانلود کنندگان گیگابایتی! کوتاه شود. چند عدد پیشنهاد هم  داریم:
۱- امیدواریم اکانت های اضافی و نا محدود بین بعضی از دانشجویان توزیع نشود؛
۲- دانشجویانی که از اکانت خودشان استفاده نمی‌کنند در مواقع غیر ضروری آن را به دوستان خود ندهند تا وضع سایت دوباره مثل قبل نشود.
هی بزنید تو سرمان که شما سیاه و سفیدی ها فقط بلدید نقد کنید و بد بگویید و نقاط مثبت را نگاه نمی‌کنید.

یک نظر بگذارید

*